Szukaj
Close this search box.

ORGANIZATOR:

Warszawski Instytut Bankowości logo

Wystartowała kolejna edycja Konkursu Score Hunter Junior

Score Hunter Junior to konkurs edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych (od 16 roku życia).

Organizatorem SHJ jest Biuro Informacji Kredytowej S.A., a partnerem Warszawski Instytut Bankowości.

Konkurs jest realizowany na platformie edukacyjnej wykorzystującej elementy grywalizacji. Celem projektu jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości.

Score Hunter Junior - Nauka i rywalizacja

Zadanie uczestnika polega na zdobyciu jak największej liczby punktów w grze, poprzez wykonywanie misji i wyzwań na platformie.

Konkurs trwa od 10 października 2022 r. do 5 maja 2023 r. (do godz.12.00). Do tego czasu Uczestnik może korzystać z Platformy do wykonywania Zadań w ramach Misji, w celu zebrania jak największej liczby punktów.

By wziąć udział w Konkursie Score Hunter Junior uczeń powinien zarejestrować się na platformie: www.junior.scorehunter.edu.pl

Wcześniej szkoła ucznia musi zostać zgłoszona do udziału przez nauczyciela/koordynatora. W tym celu przedstawiciel szkoły przesyła na adres e-mail scorehunter@bik.pl wiadomość, w której podaje dokładną nazwę szkoły i miejscowość.

Szczegółowe informacje jak przystąpić do Konkursu na stronie: www.bakcyl.wib.org.pl/bakcyl/konkursy/score-hunter-junior/

Do wygrania atrakcyjne nagrody dla uczniów, nauczycieli oraz szkół (przedpłacone karty podarunkowe).

Kontakt:
scorehunter@bik.pl
bakcyl@wib.org.pl

Może Cię zainteresować: