Score Hunter

Co to jest Score Hunter:
To Konkurs, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat  budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości.

Na czym polega:
Konkurs jest realizowany na Platformie grywalizacyjnej Score Hunter. Zadaniem uczestnika jest zdobycie jak największej liczby punktów w grze, poprzez wykonanie misji i wyzwań stanowiących część Platformy oraz tych, które pojawią się  w różnych momentach trwania Konkursu.

Uczestnicy:
Uczniowie, którzy ukończyli 16 latposiadają miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz status ucznia szkoły ponadpodstawowej, która została zgłoszona do udziału w Konkursie przez Koordynatora (nauczyciel reprezentujący szkołę).

Rekrutacja:
ZAKOŃCZONA

Jak zgłosić się do Konkursu:
1. Koordynator zgłasza szkołę do konkursu przesyłając na adres e-mail: scorehunter@bik.pl wiadomość, w której podaje dokładną nazwę szkoły i miejscowość.


2. By wziąć udział w Konkursie, uczeń powinien zarejestrować się na platformie: www.scorehunter.edu.pl . (Platforma jest dostosowana do urządzeń mobilnych).

3. W procesie rejestracji uczeń powinien wybrać opcję „szkoła ponadpodstawowa”, a z listy grup nazwę swojej szkoły, W swoim Profilu Uczestnika na Platformie wpisać imię i nazwisko oraz napisać coś o sobie.

Szczegóły w prezentacji: Jak korzystać z platformy Score Hunter

Nagrody i dodatkowe wyróżnienia:
Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczniów (10 tabletów – nagrody główne, 16 kart prezentowych Empik – nagrody dodatkowe), dla szkół (3 projektory multimedialne) oraz nauczycieli (16 tabletów).

WYNIKI KONKURSU:

Najlepsi uczniowie w rankingu generalnym (nagroda główna):
1. Szymon Świtajski – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu 
2. Krzysztof Mulski – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
3. Jakub Iwicki – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
4. Alicja Ludwiczak – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
5. Wiktor Budziński – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
6. Kinga Stolarska – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
7. Cyprian Seredyn – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
8. Agata Zjawiona – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
9. Sara Poroszewska – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
10. Wiktoria Mazur – V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
Rodzaj przyznanej nagrody: TABLET.

Najlepsi uczniowie w poszczególnych województwach (nagroda dodatkowa):
1. Franciszek Sadat, Powiatowy Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie (DOLNOŚLĄSKIE)
2. Szymon Świtajski, V LO im. Jana Pawła II w Toruniu (KUJAWSKO-POMORSKIE)
3. Aneta Krzysztofiak, Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej (MAŁOPOLSKIE)
4. Martyna Szypuła, Technikum nr 6, Zespół Szkół Elektronicznych (PODKARPACKIE)
5. Dominika Kowalczyk i Sebastian Urbanek, LO im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim (POMORSKIE)
6. Wiktoria Jakubowska, Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie (WARMIŃSKO-MAZURSKIE)
7. Wiktorkow – Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica w Koninie (WIELKOPOLSKIE)
Rodzaj przyznanej nagrody: karta Empik

Nagrody dla szkół:
1. V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
2. LO im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim
3. IX LO w Toruniu
Rodzaj przyznanej nagrody: RZUTNIK

Nagrody dla nauczycieli/koordynatorów szkolnych (najlepsze szkoły w województwie):
1. Beata Bojda, Zespół Szkół nr 2 we Wrocławiu
2. Katarzyna Rybicka, V LO im. Jana Pawła II w Toruniu
3. Elżbieta Bogacz, Zespół Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej
4. Joanna Majewska, Zespół Szkół nr 1 w Jaśle
5. Justyna Kwiatkowska, LO im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim
6. Agnieszka Maraszek, Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie
Przyznana nagroda:  TABLET
Wyróżnienie dodatkowe: Marzenna Reszke, IX LO w Toruniu

Kontakt:
e-mail: scorehunter@bik.pl

Skrót informacji do wydrukowania