Score Hunter

Co to jest Score Hunter:
To Konkurs, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat  budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości.

Na czym polega:
Konkurs jest realizowany na Platformie grywalizacyjnej Score Hunter. Zadaniem uczestnika jest zdobycie jak największej liczby punktów w grze, poprzez wykonanie misji i wyzwań stanowiących część Platformy oraz tych, które pojawią się  w różnych momentach trwania Konkursu.

Uczestnicy:
Uczniowie, którzy ukończyli 16 latposiadają miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz status ucznia szkoły ponadpodstawowej, która została zgłoszona do udziału w Konkursie przez Koordynatora (nauczyciel reprezentujący szkołę).

Rekrutacja:
Przystąpić do Konkursu można od 23.09.2019 r. do 31.01.2020 r.

Jak zgłosić się do Konkursu:
1. Koordynator zgłasza szkołę do konkursu przesyłając na adres e-mail: scorehunter@bik.pl wiadomość, w której podaje dokładną nazwę szkoły i miejscowość.


2. By wziąć udział w Konkursie, uczeń powinien zarejestrować się na platformie: www.scorehunter.edu.pl . (Platforma jest dostosowana do urządzeń mobilnych).

3. W procesie rejestracji uczeń powinien wybrać opcję „szkoła ponadpodstawowa”, a z listy grup nazwę swojej szkoły, W swoim Profilu Uczestnika na Platformie wpisać imię i nazwisko oraz napisać cos o sobie.

Szczegóły w prezentacji: Jak korzystać z platformy Score Hunter

Nagrody i dodatkowe wyróżnienia:
Do wygrania atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczniów (10 tabletów – nagrody główne, 16 kart prezentowych Empik – nagrody dodatkowe), dla szkół (3 projektory multimedialne) oraz nauczycieli (16 tabletów).

Kontakt:
e-mail: scorehunter@bik.pl

Skrót informacji do wydrukowania