Szukaj
Close this search box.

ORGANIZATOR:

Warszawski Instytut Bankowości logo

Termin przyjmowania zgłoszeń szkół i zespołów do EQF 2023/2024 został wydłużony do 24 stycznia!

Zapraszamy szkoły podstawowe do udziału w konkursie o międzynarodowej renomie, który odbywa się co roku równolegle w kilkudziesięciu krajach Europy. Celem etapu krajowego jest wyłonienie polskiej reprezentacji (1 dwuosobowy zespół), która w finale europejskim zmierzy się z kilkudziesięcioma najlepszymi zespołami z Europy (18-19 kwietnia, Bruksela / reprezentanci poszczególnych krajów rozwiązują test w języku ojczystym). Tegoroczna edycja Konkursu EQF została wpisana na listę inicjatyw realizowanych w ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

Europejski Quiz Finansowy to kilkuetapowy konkurs wiedzy z zakresu finansów i cyberbezpieczeństwa, który jest skierowany do uczniów klas 7 i 8 (w wieku 13-15 lat).  

Szkoły zainteresowane udziałem w projekcie prosimy o wypełnienie Deklaracji Uczestnictwa (LINK: https://formeqf.wib.org.pl/szkola/) i przeprowadzenie rekrutacji uczniów do Konkursu, a następnie zgłoszenie powołanych/wyłonionych składów do tegorocznej rywalizacji (w terminie do 24 stycznia). Szczegółowe informacje o zasadach rekrutacji do EQF na stronie www.eqf.wib.org.pl.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Może Cię zainteresować: