Score Hunter

Co to jest Score Hunter:
Ogólnopolski, cykliczny konkurs o charakterze edukacyjnym, którego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat budowania wiarygodności finansowej, bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z produktów kredytowych oraz ochrony własnej tożsamości

Organizatorzy: 
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości i z Biuro Informacji Kredytowej SA

Na czym polega SH:
Konkurs jest realizowany na Platformie grywalizacyjnej Score Hunter. Zadaniem uczestnika jest zdobycie jak największej liczby punktów w grze, poprzez wykonanie misji i wyzwań stanowiących część Platformy oraz tych, które pojawią się w różnych momentach trwania Konkursu.

Uczestnicy Konkursu:
Uczniowie, którzy ukończyli 16 latposiadają miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz status ucznia szkoły ponadpodstawowej, która została zgłoszona do udziału w Konkursie przez Koordynatora (nauczyciel reprezentujący szkołę).

W roku szkolnym 2020/2021 odbędzie się kolejna edycja ww. projektu.
Szczegóły dotyczące tegorocznej edycji Konkursu (harmonogram i zasady rekrutacji) już wkrótce!

Kontakt: scorehunter@bik.pl

Krótkie podsumowanie edycji 2019/2020:

W konkursie wzięło udział ok. 600 uczniów ze szkół ponadpodstawowych z całej Polski.W rankingu generalnym najlepsi okazali się uczniowie V Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Pawła II w Toruniu. Uczniowie tej szkoły zdobyli 10 najwyższych wyników oraz wykazali się największą aktywnością w Konkursie, a ich szkoła otrzymała tytuł Lidera Score Hunter.  Wśród nagrodzonych szkół (TOP 3) znalazły się także: Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Żuławskiej w Nowym Dworze Gdańskim oraz IX Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Jagiellończyka w Toruniu. Wyróżniono także najlepszych graczy w poszczególnych województwach oraz najbardziej zaangażowanych nauczycieli koordynujących konkurs w szkole.