Szukaj
Close this search box.

ORGANIZATOR:

Warszawski Instytut Bankowości logo

Ruszyła rekrutacja do Europejskiego Quizu Finansowego 2022/2023

Szkoły, zainteresowane udziałem w Konkursie, zapraszamy do wypełnienia deklaracji uczestnictwa konkurseqf.wib.edu.pl/e i przeprowadzenia rekrutacji wśród uczniów w terminie do 31.12.2022 r.
European Money Quiz - Logo

Celem rekrutacji jest powołanie dwuosobowych zespołów, które zostaną zgłoszone do EQF. Każda szkoła może zgłosić do Konkursu jeden dwuosobowy zespół (reprezentację szkoły) lub większą liczbę zespołów (reprezentacje klasowe – jeden zespół z każdej klasy 7 i 8, w której przeprowadzono eliminacje).

Przypominamy, że EQF to kilkuetapowy konkurs wiedzy z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni dla uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych. Projekt został zainicjowany przez Europejską Federację Bankową i jest realizowany równolegle w kilkudziesięciu krajach Europy. Organizatorem EQF w Polsce jest Warszawski Instytut Bankowości we współpracy ze Związkiem Banków Polskich.

Najlepszy zespół z finału krajowego zyska prawo reprezentowania Polski w finale europejskim organizowanym przez EBF (Bruksela, maj 2023).

Więcej na stronie: eqf.wib.org.pl

Kontakt: eqf@wib.org.pl

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z finalistami ubiegłorocznej edycji Europejskiego Quizu Finansowego, który ukazał się w miesięczniku Victor.

Może Cię zainteresować: