Szukaj
Close this search box.

ORGANIZATOR:

Warszawski Instytut Bankowości logo

#REE2024: Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej (OKEE), 23 i 24 kwietnia 2024r.

23 i 24 kwietnia odbędzie się Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej (OKEE) organizowany przez Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne we współpracy z Fundacją Warszawski Instytut Bankowości. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej 2024.

Kongres w formule online skierowany jest do nauczycieli wszystkich segmentów edukacyjnych.
Jego celem jest m.in. podniesienie kompetencji w zakresie edukacji ekonomicznej. Aby wziąć udział w Kongresie, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa na https://okee.wsip.pl/

Udział w Kongresie jest bezpłatny.

Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej odbędzie się pod hasłem „Przedsiębiorczość – tego trzeba się nauczyć”. W ramach wydarzenia zaplanowano 6 prelekcji, m.in. o znaczeniu ekonomii, finansach osobistych czy zarządzaniu projektami.

Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej – dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu?

Celem OKEE jest zwiększenie kompetencji w obszarze edukacji ekonomicznej oraz pokazanie praktycznego aspektu nauczania ekonomii. Uczestnicy dowiedzą się m.in., dlaczego ekonomia jest tak ważna, jak wprowadzać pozytywne nawyki finansowe oraz jak zarządzać finansami osobistymi. Są to tematy niezwykle istotne szczególnie dla nauczycieli, którzy przekazują uczniom wiedzę w ramach nowego przedmiotu – biznesu i zarządzania. W praktyce są to zagadnienia, które mogą mieć duże znaczenie także dla nauczycieli innych przedmiotów.

To jednak nie wszystko. Ogólnopolski Kongres Edukacji Ekonomicznej to ogromna dawka praktycznej wiedzy podana w przystępny i ciekawy sposób. Chcesz wziąć udział w Kongresie? Zgłoś się przez formularz  https://okee.wsip.pl/#formularz

Może Cię zainteresować: