Szukaj
Close this search box.

ORGANIZATOR:

Warszawski Instytut Bankowości logo

W Projekcie BAKCYL uczestniczy ponad 120 banków i fundacji bankowych

Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL bazuje na szerokiej współpracy międzysektorowej z instytucjami działającymi w obszarze bankowości, finansów oraz nowoczesnych technologii przy współudziale instytucji edukacyjnych, samorządów terytorialnych oraz organizacji pozarządowych.

W roku szkolnym 2022/2023 Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i Młodzieży BAKCYL obchodził swoje dziesięciolecie. Od początku Projektu głównym filarem BAKCYL-a jest Wolontariat.

Aktualnie w projekcie uczestniczy ponad 120 banków i fundacji bankowych, których pracownicy (jako eksperci) w ramach wolontariatu prowadzą w szkołach lekcje edukacyjne z zakresu finansów i cyberbezpieczeństwa – zarówno stacjonarnie, jak i w formule online.

W imieniu współpracujących z Warszawskim Instytutem Bankowości szkół dziękujemy naszym Partnerom za okazane zaufanie i wspieranie Projektu BAKCYL w kolejnym roku szkolnym. 

Dziękujemy Wolontariuszom za poświęcony czas, zaangażowanie i każdą przeprowadzoną lekcję. Bez Państwa realizacja Projektu byłaby niemożliwa!


Poniżej mamy przyjemność przedstawić Banki partnerskie projektu BAKCYL.

Może Cię zainteresować: