Aktualności

Przedstawiamy uczniów, szkoły oraz szkolnych koordynatorów konkursu z najlepszymi wynikami w V edycji Konkursu Score Hunter Junior! Uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki i otrzymują nagrody: Iza Szlęk – IV Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Rzeszowie, 606

Zapraszamy nauczycieli oraz uczniów szkół ponadpodstawowych oraz starszych klas w szkołach podstawowych do udziału w ogólnopolskiej lekcji online z cyklu „Znani polscy ekonomiści”.

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych (klas VI-VIII) oraz ponadpodstawowych na nową lekcję Allegro „Bezpieczne zakupy w sieci”, realizowaną w ramach Bezpieczeństwa w Cyberprzestrzeni.

Ponad 11 300 uczniów i studentów z Polski – reprezentujących 369 szkół i 32 uczelnie wzięło udział
w wyjątkowym cyklu międzynarodowych lekcji online transmitowanych prosto z Polskiego Pawilonu
na Światowej Wystawie Expo

Międzynarodowe lekcje online z Polskiego Pawilonu na EXPO 2025 w Osace (Japonia).
Termin: 24-25.04.2025 r.

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TERMINÓW LEKCJI! HARMONOGRAM OBOWIĄZUJĄCY DO 30 CZERWCA 2025 r.

Temat: Po co nam banki?
Termin: 16.04.2025 r., godz. 9:50-10:35

Temat: Świetlny miecz cyberbezpieczeństwa
Termin: 15.04.2025 r., godz. 9:50-10:35

Temat: Twoje pieniądze, Twoja przyszłość: jak oszczędzać i inwestować z głową?
Termin: 15.04.2025 r., godz. 8:00-08:45

Konkurs trwa od 1 do 14 kwietnia 2025 roku. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody finansowe.

Webinar odbędzie się w ramach krajowego finału Konkursu Europejski Quiz Finansowy (EQF). Po zakończeniu lekcji i krótkich wystąpieniach okolicznościowych ogłosimy zwycięzców krajowego finału EQF, którzy będą reprezentować Polskę w finale europejskim w Brukseli.

PRZYPOMINAMY O TRWAJĄCYM KONKURSIE SCORE HUNTER!

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI TERMINÓW LEKCJI! HARMONOGRAM OBOWIĄZUJĄCY DO 30.04 2025 r.

EduAkcja: Konkurs „TEST WIEDZY z EduAkcją” dla uczniów szkół ponadpodstawowych!
Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie „TEST WIEDZY Z EduAkcją”
Konkurs trwa od 5 marca do 19 marca 2025 roku.

Serdecznie zapraszamy szkolnych Koordynatorów Europejskiego Quizu Finansowego 2024/2025 na spotkanie online, które będzie poświęcone kwestiom techniczno-organizacyjnym związanym z przygotowaniem się szkoły i zespołów do poszczególnych etapów Konkursu.