#1czerwcazWIB

Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dla dzieci i młodzieży specjalną akcję edukacyjną #1czerwcazWIB, Przeprowadziliśmy lekcje online z zakresu bankowości oraz cyberbezpieczeństwa a także zaprosiliśmy do wyjątkowych konkursów.  
 
 
TEMATY LEKCJI:

„Pewne jak w banku – historia budowania zaufania”

Lekcja skierowana do uczniów starszych szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Znakomite wprowadzenie w świat bankowości. Gratka nie tylko dla osób z zainteresowaniem ekonomicznym czy historycznym, ale dla wszystkich którzy lubią wiedzieć „dlaczego tak jest?”
Link do lekcji.
 
„Bankowość i zawód bankowca”
Lekcja na którą zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych, od klasy IV do VIII.  Opowiedzieliśmy o roli banków oraz o wymaganiach stawianych bankowcom. Z przykładami i dużą dawką humoru – bo praca w banku jest ciekawa!
Link do lekcji.
 
„Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni”
Lekcja skierowana do uczniów szkół podstawowych  oraz ponadpodstawowych.  Encyklopedia codziennie przydatnej wiedzy dla osób korzystających  ze smartfona,  komputera oraz z mediów społecznościowych. Lekcję tą może umówić szkoła dla  uczniów klas V-VIII szkoły podstawowej poprzez formularz online,. Więcej informacji:  https://bakcyl.wib.org.pl/szkoly-podstawowe/
 
Dziękujemy za Waszą obecność. Już nie możemy doczekać się kolejnego Dnia Dziecka!
 
 
 
Już teraz zapraszamy do obejrzenia materiałów video z udziałem ekspertów z zakresu cyberbezpieczeństwa i finansów. Filmy dostępne są na kanale YouTube Warszawskiego Instytutu Bankowości: